Харчова та кормова добавка

H&Z Industry є великим надійним і професійним виробником харчових добавок та кормових добавок. Наша компанія об'єднує науково-дослідні роботи, виробництво та продаж разом. Компанія була створена в 1994 р. Та 2008 р. Створено міжнародний відділ. Як професійний постачальник хімічних та харчових добавок, H&Z Industry встановила співпрацю з лабораторією університету Шаньдун, щоб задовольнити вимоги замовника щодо стабільності продукції та глибокий попит споживача на розробку продукції.


Ми прагнемо розробляти та виробляти високоякісні, безпечні та здорові натуральні харчові інгредієнти. Наша харчова та кормова добавка стосується консервації, антисептики, ароматизаторів, підсолоджувачів та покращення харчування.


Протягом багатьох років завдяки продуманим послугам для клієнтів, високоякісній продукції, конкурентоспроможній ціні та професійній команді талантів компанія H&Z Industry реалізувала бурхливий розвиток, перетворившись із оригінальної невеликої фабрики на універсального покупця та постачальника послуг для багатьох клієнтів по всьому світу. Наш завод затверджений реєстрацією ISO, HACCP, KOSHER, HALAL. Тепер наші харчові та кормові добавки Хімічні речовини можна знайти в США, Великобританії, Іспанії, Франції, Канаді, Японії, Австралії, Дубаї тощо.
H&Z INDUSTRY CO., LTD була заснована в 1994 році. Як один із {ключових слів} виробників та постачальників у Китаї, H&Z Industry та наші філії щорічно постачають тисячі тонн високоякісної продукції. Ви можете бути впевнені, що придбаєте Харчова та кормова добавка у нас. Компанія H&Z Industry Co., Ltd. досягла швидкого розвитку - від початкової невеликої фабрики до єдиного покупця та постачальника послуг. Підходить для багатьох клієнтів у всьому світі. Ласкаво просимо друзів та клієнтів з дому та за кордоном відвідати наш завод та співпрацювати з нами, сподіваємось, ми зможемо отримати подвійну перемогу.