Рослинні екстракти та рослинні екстракти

H&Z Industry є великим надійним та професійним виробником рослинних екстрактів та рослинних екстрактів. Наша компанія об'єднує науково-дослідні роботи, виробництво та продаж разом. Компанія була створена в 1994 році та 2008 р. Створено міжнародний відділ. Як професійний постачальник рослинних екстрактів та рослинних екстрактів, H & Z Industry встановив відносини співпраці з лабораторією університету Шаньдун, щоб задовольнити вимоги замовника щодо стабільності продукції та глибокий попит споживачів на розробку продукції.

Наші рослинні екстракти та рослинні екстракти засновані на природних рослинах як основній сировині. Ми розробляємо та виробляємо натуральні екстракти, природний пігмент, природний ароматизатор. Зараз основною продукцією є стандартизовані екстракти рослин високої чистоти, включаючи екстракт епімедіуму, рутин, екстракт зеленого чаю Екстракт виноградних кісточок, куркумін, 5-HTP. Кверцетин, астаксантин, ресвератрол. Наші рослинні екстракти можна застосовувати у фармацевтиці, продуктах для здоров'я (дієтичні добавки), косметиці, кормових добавках та інших галузях.

Завдяки нашим продуманим послугам для клієнтів, високоякісній продукції, конкурентоспроможній ціні та професійній команді талантів, H&Z Industry реалізувала швидкий розвиток. Ми досліджуємо взаємозв’язок між рослинами та здоров’ям людини. За допомогою сучасної технології вилучення рослин та вдосконаленої системи управління якістю ми надаємо споживачам високоякісну натуральну сировину, щоб життєва сила природи могла принести людям здоров’я та майбутнє. Наш екстракт рослин також отримав схвалення від ISO, KOSHER та HALAL, бути відомими в США, Великобританії, Іспанії, Франції, Канаді, Японії, Австралії тощо.
H&Z INDUSTRY CO., LTD була заснована в 1994 році. Як один із {ключових слів} виробників та постачальників у Китаї, H&Z Industry та наші філії щорічно постачають тисячі тонн високоякісної продукції. Ви можете бути впевнені, що придбаєте Рослинні екстракти та рослинні екстракти у нас. Компанія H&Z Industry Co., Ltd. досягла швидкого розвитку - від початкової невеликої фабрики до єдиного покупця та постачальника послуг. Підходить для багатьох клієнтів у всьому світі. Ласкаво просимо друзів та клієнтів з дому та за кордоном відвідати наш завод та співпрацювати з нами, сподіваємось, ми зможемо отримати подвійну перемогу.