Фармацевтична хімія

H&Z Industry є великим надійним та професійним виробником фармацевтичної хімії. Наша компанія об'єднує науково-дослідні роботи, виробництво та продаж разом. Компанія була створена в 1994 році та 2008 р. Створено міжнародний відділ. співпраця з лабораторією університету Шаньдун для задоволення вимог замовника щодо стабільності продукції та глибокого попиту споживача на розробку продукції.


Наша фармацевтична хімія відноситься до API та проміжних продуктів, основними продуктами фармацевтичної хімії є декспантенол, індол, паклітаксел, доцетаксел. Ми є професійним постачальником проміжних продуктів паклітакселу в Китаї. ., ТОВ


Протягом багатьох років завдяки продуманим послугам для клієнтів, високоякісній продукції, конкурентоспроможній ціні та професійній команді талантів компанія H&Z Industry реалізувала бурхливий розвиток, перетворившись із оригінальної невеликої фабрики на універсального покупця та постачальника послуг для багатьох клієнтів по всьому світу. world.built стратегічне співробітництво з багатьма вітчизняними та міжнародними компаніями. Наша організація заводу затверджена ISO, реєстрацією GMP. Тепер наші фармацевтичні хімікати можна знайти в США, Великобританії, Іспанії, Франції, Канаді, Японії, Австралії, Дубаї тощо.
H&Z INDUSTRY CO., LTD була заснована в 1994 році. Як один із {ключових слів} виробників та постачальників у Китаї, H&Z Industry та наші філії щорічно постачають тисячі тонн високоякісної продукції. Ви можете бути впевнені, що придбаєте Фармацевтична хімія у нас. Компанія H&Z Industry Co., Ltd. досягла швидкого розвитку - від початкової невеликої фабрики до єдиного покупця та постачальника послуг. Підходить для багатьох клієнтів у всьому світі. Ласкаво просимо друзів та клієнтів з дому та за кордоном відвідати наш завод та співпрацювати з нами, сподіваємось, ми зможемо отримати подвійну перемогу.