Тонка хімія

H&Z Industry - великий надійний та професійний виробник тонких хімікатів. Наша компанія інтегрує науково-дослідні роботи, виробництво та продаж разом. Компанія була заснована в 1994 році та 2008. Створено міжнародний відділ. співпраця з лабораторією університету Шаньдун для задоволення вимог замовника щодо стабільності продукції та глибокого попиту споживача на розробку продукції.

Основними продуктами H&Z Industry fine Chemicals є серія бурштинової кислоти, антрахінон, діетилазелат, серія EDTA. Ми є професійним постачальником тонких хімічних речовин у Китаї. Наша тонка хімічна речовина може застосовуватися для косметики, проміжних барвників, проміжних фарм та промислових застосувань.

Протягом багатьох років завдяки продуманим послугам для клієнтів, високоякісній продукції, конкурентоспроможній ціні та професійній команді талантів компанія H&Z Industry реалізувала швидкий розвиток, а постачальник послуг для багатьох клієнтів по всьому світу створив стратегічну співпрацю з багатьма вітчизняними та міжнародними компаніями . Наша організація заводу була затверджена ISO, реєстрацією GMP. Тепер наші вишукані хімічні речовини можна знайти в США, Великобританії, Іспанії, Франції, Канаді, Японії, Австралії, Дубаї тощо.
H&Z INDUSTRY CO., LTD була заснована в 1994 році. Як один із {ключових слів} виробників та постачальників у Китаї, H&Z Industry та наші філії щорічно постачають тисячі тонн високоякісної продукції. Ви можете бути впевнені, що придбаєте Тонка хімія у нас. Компанія H&Z Industry Co., Ltd. досягла швидкого розвитку - від початкової невеликої фабрики до єдиного покупця та постачальника послуг. Підходить для багатьох клієнтів у всьому світі. Ласкаво просимо друзів та клієнтів з дому та за кордоном відвідати наш завод та співпрацювати з нами, сподіваємось, ми зможемо отримати подвійну перемогу.