Підготовка ферменту

H&Z Industry - великий надійний і професійний виробник ферментних препаратів. Наша компанія об’єднує науково-дослідні роботи, виробництво та реалізацію. Компанія була створена в 1994 р. Та 2008 р. Створено міжнародний відділ. Як професійний постачальник ферментних препаратів H&Z Industry створила співпраця з лабораторією університету Шаньдун для задоволення вимог замовника щодо стабільності продукції та глибокого попиту споживача на розробку продукції.

Наші ферментні препарати стосуються панкреатину, Î ± -галактозидази, β галактозидази, лізоциму, ліпази, бромелаїну. Відповідно до потреб замовника, ми можемо також налаштувати всі види професійних продуктів і технічних послуг для підготовки ферментів. успішно розроблена серія ферментних продуктів, що широко застосовуються у фармі, кормах, пивоварінні, хлібопеченні, рослинних екстрактах, шкірі, спирті, текстилі тощо.

Завдяки нашим продуманим послугам для клієнтів, високоякісній продукції, конкурентоспроможній ціні та професійній команді талантів, H&Z Industry реалізувала бурхливий розвиток, перетворившись із оригінальної невеликої фабрики в єдиного покупця та постачальника послуг для багатьох клієнтів по всьому світу. стратегічне співробітництво з багатьма вітчизняними та міжнародними компаніями. Наша організація заводу з підготовки ферментів затверджена реєстрацією ISO, KOSHER та HALAL. Тепер наш препарат для ферментів можна знайти в США, Великобританії, Іспанії, Франції, Канаді, Японії, Австралії тощо.
H&Z INDUSTRY CO., LTD була заснована в 1994 році. Як один із {ключових слів} виробників та постачальників у Китаї, H&Z Industry та наші філії щорічно постачають тисячі тонн високоякісної продукції. Ви можете бути впевнені, що придбаєте Підготовка ферменту у нас. Компанія H&Z Industry Co., Ltd. досягла швидкого розвитку - від початкової невеликої фабрики до єдиного покупця та постачальника послуг. Підходить для багатьох клієнтів у всьому світі. Ласкаво просимо друзів та клієнтів з дому та за кордоном відвідати наш завод та співпрацювати з нами, сподіваємось, ми зможемо отримати подвійну перемогу.