10 найкращих тенденцій на ринку рослинних екстрактів у 2021 році, підданих епідемії

- 2021-03-30-

До кінця 2020 року чоботи епідемії ще не впали, а чорні лебеді все ще літають у небі. У таку «темну годину» світ переживає важку економічну рецесію та спад світової торгівлі. Першочерговим завданням для всіх країн світу є забезпечення продовольчої безпеки та забезпечення продовольчих резервів. Який вплив це робить на галузь харчування та охорони здоров’я? Яка майбутня тенденція галузі? Які невизначені коливання?

17 грудня на виставці CPHI у Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі відбувся "15-й Форум інновацій та розвитку природних екстрактів та Форум розвитку промисловості природних інгредієнтів", що фінансується Торговою палатою Китаю для імпортерів та експортерів лікарських засобів та товарів медичного призначення. Під час зустрічі директор торгової палати імпорту та експорту китайських ліків та товарів медичного призначення пан Чен Вень Чжан поділився виступом "впливу нової корони на ринок харчових добавок", глибокою інтерпретацією спалаху, тенденції розвитку харчових добавок та рослинних екстрактів, нехай у майбутньому розвиток індустрії харчування та охорони здоров'я сповнений впевненості.

01. Відновлення економіки ще далеко, але галузь харчових добавок підтримує цю тенденцію

Після епідемії економіка досить довго не прийде в норму. Тобто, в нинішній ситуації ми ніяк не можемо повернутися туди, де ми були до пандемії, без вакцини або широкомасштабної імунізації. Це найгірший можливий вибір, з яким ми могли б зіткнутися. Це означало б, що у нас буде велика криза, з якої знадобиться багато часу для відновлення.

Які зміни нам принесе ця економічна модель?

1) По-перше, торговий протекціонізм і торгові війни будуть нормою на довгий час;

2) Люди все менше схильні їздити на відпочинок за кордон і відвідувати менше міжнародних виставок та конференцій. Поняття глобального села забудеться надовго.

3) Політика надання допомоги та завалена емісія валюти, які мають бути прийняті, матимуть великий невизначений вплив на економічні тенденції після епідемії;

4) Надмірний розвиток Інтернету, зумовлений роботою вдома та епідеміями, змінить поведінку людей.

Але для галузі харчових добавок епідемія подолала цю тенденцію. Наприклад, у Сполучених Штатах на початку епідемії кількість відвідувань основних медіа-сайтів, таких як Twitter і Reddit, для посилення імунітету зросла в 4,4 рази, відвідувань протизапальних продуктів - у 2,8 рази, відвідувань продуктів з бузини - 16,6 разів, відвідування ехінацеї у 9,4 рази, відвідування вітаміну С та D більш ніж утричі. У такому трафіку США в березні значно збільшили продажі вітамінних мінералів, амінокислот, травних ферментів, харчових добавок та інших продуктів.

02. Очікується, що в майбутньому стрімко зростаючий світовий ринок рослинних екстрактів зросте на 16,5%

Світовий ринок рослинних екстрактів досягнув 23,7 млрд юанів у 2019 році, а очікується, що досягне 59,4 мільярда юанів у 2025 році, зі складовими темпами приросту 16,5% з 2019 по 2025 рік. Розвиток фітохімії за останнє десятиліття середній глобальний темп приросту близько 5 %, оскільки люди стурбовані ефектами синтетичних добавок, рослинними препаратами, рослинним екстрактом для покращення розуміння користі для здоров’я, а також рослинними екстрактами дослідницької та дослідно-конструкторської діяльності, пов’язаної з ростом, і популярністю продуктів харчування, харчової промисловості та напоїв також зростає попит на рослинні екстракти. Тому ринок рослинних екстрактів буде швидко зростати в майбутньому.

Незважаючи на стрімке зростання в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, розмір американського ринку, що є дзвіночком для світового ринку посівів, залишається великим. За даними NBJ, загальний обсяг продажів рослинних дієтичних добавок у США досяг 2019 року 9602 мільярда доларів, витративши на 750 мільйонів доларів більше, ніж у 2018 році, і збільшившись на 8,6% порівняно з 2018 роком. З 2000 року ринок США зазнав негативного зростання лише у 2003 та 2010 роках Загальна тенденція зростає зі швидкістю приросту близько 5%, а темпи зростання, як очікується, перевищать 10% у 2020 році.