Яка користь рослинних екстрактів у засобах для догляду за шкірою?

- 2021-03-30-

В останні роки дедалі більше людей дотримуються природного та безпечного догляду за шкірою, тому існує безліч засобів по догляду за шкірою з рослинними екстрактами, що продають, навіть інгредієнти засобів по догляду за шкірою не є винятком. Багато блогерів та Джимей, які піклуються про догляд за шкірою, дуже стурбовані екстрактами рослин. Деякі говорили, що засоби по догляду за шкірою містять рослинні екстракти, не будуть викликати подразнення шкіри; Деякі також кажуть, що це марні компоненти, ні до чого.

Екстракти рослин стають все різноманітнішими
В останні роки, оскільки концепція безпеки рослин була глибоко вкорінена, розвідка та розробка рослинної сировини в Китаї також прискорилася.

З виходом видання «Китайська фармакопея 2020» можна побачити, що кількість різновидів традиційної китайської медицини перевищило кількість різновидів хімічних препаратів. Це додатково свідчить про те, що рослинні екстракти дедалі ширше застосовуються в косметиці.

Визначення:рослинний екстракт позначає біологічні малі молекули та макромолекули як основні рослинні продукти, що утворюються з метою розділення та очищення одного або декількох ефективних компонентів у рослинній сировині за допомогою фізичних, хімічних та біологічних методів.

Перелік відомих рослинних екстрактів

Люди, які займаються рослинними екстрактами, зазвичай вважають їх м’якими, заспокійливими та не стимулюючими, і вони підходять для більшості людей. Але це більше, ніж це.

Саліцилова кислота:Саліцилова кислота з кори верби, на додаток до відомих вугрів, для закриття рота та контролю над маслом та інших функцій, а також за рахунок пригнічення PGE2 та зменшення запалення та відіграє протизапальну та протисвербіжну дію.

Арбутин:витягують листя плодів ведмедя. Основними його компонентами є глюкозид і феноли. В основному він пригнічує утворення меланіну, пригнічуючи активність тирозинази, і має хороший ефект шліфування та видалення місцевого меланіну. Арбутин - відносно м’який та ефективний відбілювач.

Пікногенол:Екстракт з кори соснових дерев допомагає захистити шкіру від ультрафіолету та відбілити шкіру. Може пригнічувати вироблення запальних факторів, допомагати шкірі протистояти суворим середовищам; В основному це підвищення еластичності шкіри, сприяння синтезу гіалуронової кислоти та синтезу колагену, омолоджуючий ефект.

На додаток до вищезазначеного, ось деякі відомі відновлюючі, заспокійливі, протизапальні ... Екстракти.

Кінський зуб, щоб знайти:
Екстракт портулаку може пригнічувати активність тирозинази, перешкоджати синтезу меланіну, має певний відбілюючий ефект; Він має очевидну інгібуючу дію на гіалуронідазу, щоб реалізувати ефект інгібування алергічної реакції.

Він може пригнічувати апоптоз кератиноцитів і фібробластів, зворотно диференціювати кератиноцити, захищати клітини шкіри людини від пошкодження клітин, спричинених УФ, і грати роль заспокоєння та відновлення бар’єрної функції шкіри.

Застосування:
Центелла використовується тисячі років для видалення рубців та сприяє загоєнню ран.

Сучасні дослідження показали, що екстракти Centella asiatica можуть сприяти зростанню фібробластів шкіри, сприяти синтезу шкірного колагену, інгібувати запалення та інгібувати активність матриксних металопротеїназ. Таким чином, Centella asiatica може відновлювати пошкодження шкіри, уповільнювати виразки шкіри, видаляти шрами та відновлювати, сприяти регенерації старіння шкіри, прибирати розтяжки та інші ефекти.

Гамамеліс:
Хамамеліс має функцію сприяти лімфатичному кровообігу, має заспокійливий і заспокійливий ефект, покращує прищі, дуже добре впливає на жирну шкіру або алергічну шкіру, має заспокійливий, терпкий та антибактеріальний ефект, і, очевидно, може в’яжучі об’ємні пори, запобігають появі вугрів і роблять шкіру більш ніжною, гладкою і красивою.

Є багато чудових уривків, що грають різні ролі. Косметика, що готується з рослинних екстрактів як активних інгредієнтів, має багато переваг у порівнянні з традиційною косметикою. Вони долають недоліки традиційної косметики, яка спирається на хімічні сполуки і робить продукцію більш безпечною. Натуральні інгредієнти легше всмоктуються в шкіру, роблячи продукт більш ефективним. Більш функціональний тощо ...